Svatopostní středeční meditace můžete sledovat na videoplatformách

25.02.2021 15:54

 

Ve Svatopostním období farnost Medžugorje a Informativní centrum Mir Medžugorje připravují Svatopostní meditace.  Každou středu po večerním modlitebním program je můžete sledovat na livestreamu.

V minulých letech organizovala farnost přednášky a setkání farníků ve Dvoraně Jana Pavla II. V tomto roce ve Svatopostním období farní úřad a ICMM připravují půlhodinové meditace, které budou emitovány ve středy ve večerních hodinách od 17 hodin – růženec, 17,40 tichá modlitba ve chvíli zjevení Panny Marie, 18 hod.  mše svatá další modlitební programpo večerním modlitebním program (který můžete sledovat i ze stránek Dvě Srdce připojením na přímý přenos každý večer  přenášeném prostřednictvím livestreamu a YouTube kanálů a facebookových stránek, a emitovat je budeme  na programu naší radiostanice. (Na stránkách Dvě Srdce se s písemným českým překladem přednášek budete moci seznamovat postupně po zveřejnění).

První meditaci připravil medžugorský farář, fra Marinko Šakota na téma PŮST.

(překlad bude za chvíli hotov)

 

Sledování PŘÍMÉHO PŘENOSU modlitebního programu z medžugorského kostela - /zde 

Kontakt

Penzion Panna Maria, Medžugorje, Dr. Ante Starčevića 26, Bosna a Hercegovina 0038763344671, 00420604119931 monikamed@seznam.cz